Menstruaalanum, suurus 2

1 tk

15.50 

Menstruaalanum, suurus 2 sobib üle 30-aastastele naistele ja kõigile naistele, kes on läbi teinud vaginaalse sünnituse. Taaskasutatav menstruaalanum säästab loodust ja raha, mugav kasutada. Ülimalt pehme, ei muuda värvi, ei deformeeru. Sobib sportimisel, ujumisel ja öösiti.

Miks eelistada menstruaalanumat:

  • See on tervislik – menstruaalanumad on valmistatud meditsiinilisest silikoonist, millest ei leki toksilisi aineid ega pudene puuvillakiude;
  • menstruaalanum ei ima endasse kehavedelikke ning ei tekita tupekuivust;
  • toksilise šoki sündroomi risk on madalam kui tampoonide kasutamisel;
  • seda saab kasutada ööpäevaringselt;
  • see on keskkonnasõbralik;
  • see on rahakoti sõbralik.

Kuidas kasutada menstruaalanumat:

Menstruaalanuma kasutamist soovitatakse alustada menstruaaltsükli teises pooles, kui voolus on juba väiksem ning esimestel kordadel tasuks kasutada ka hügieenisidet kui peaks valesti paigaldamise tagajärjel lekkimisi tekkima. Selleks, et menstruaalanum ei lekiks, peab see liibuma tihedalt vastu tupeseinasid ning tekitama vaakumi. Menstruaalanum tuleb esmalt kokku voltida ning sisestada tuppe. Kui anum on piisavalt sügaval ja see lahti lasta, siis avaneb anum ise. Pärast avanemist, tasub anumat keerata, et see oleks kindlalt paigas ja ei laseks lekkida. Menstruaalanuma eemaldamiseks tuleks seda taaskord sõrmedega väheke kokku vajutada, et vaakum annaks järele ning siis keerates välja võtta.

Kui Natu menstruaalanum on korrektselt paigutatud, siis ei tunne sa seda oma kehas. Sa võid muretult teha sporti, käia ujumas ja kasutada seda öösiti.

Loe menstruaalanumate kasulikkusest, kasutamisjuhendist ja hooldamisest lähemalt meie BLOGIST.

 

KOOSTIS

Rangelt kontrollitud meditsiinilisest, hüpoallergeenilisest, toidukraadiga silikoonist.

Viimati vaadatud tooted

Silmapliiats Must
Silmapliiats Must 01
Couleur Caramel
1,20g
Silmapliiats Must 01

Silmapliiats Must tagab suurepärased jooned tänu poolkõvale tinale. 100% looduslik toode, millele on lisatud ravivaid toimeaineid. Väga kulumiskindel.

12.50 
Telli
Add to Wishlist
Add to Wishlist
Raudrohu näovesi
Raudrohu näovesi
Bonobo
50 ml
Raudrohu näovesi

Värskete raudrohu taimede destilleerimisel allikavee auruga tekkinud puhas destillaat tugevdab ja leevendab. Raudrohi annab vastupanuvõimet ning elujõudu, vaigistab valu ja tõstab toonust.

12.00 
Telli
Add to Wishlist
Add to Wishlist
Kortslehe näovesi
Kortslehe näovesi
Bonobo
50 ml
Kortslehe näovesi

Värskete kortslehtede destilleerimisel allikavee auruga tekkinud puhas destillaat toniseerib ja tervendab. Kortslehe näovesi on toniseeriva ja tervendava toimega. Toob leevendust akne ja vistrikulise naha korral.

12.00 
Telli
Add to Wishlist
Add to Wishlist
Peitekreem korrektor Light Beige
Peitekreem korrektor Light Beige nr. 12
Couleur Caramel
3,5g
Peitekreem korrektor Light Beige nr. 12

Peitekreem korrektor varjab pigmendilaike, tumedaid silmaaluseid ja aitab modelleerida näo osi, mängides varju ja valgusega. Sobib iluvigade katmiseks.

16.00 
Telli
Add to Wishlist
Add to Wishlist