Menstruaalanum, suurus 1

1 tk

15.50 

Menstruaalanum, suurus 1 sobib alla 30-aastastele naistele, kes ei ole läbi teinud vaginaalset sünnitust. Taaskasutatav menstruaalanum säästab loodust ja raha, mugav kasutada. Ülimalt pehme, ei muuda värvi, ei deformeeru. Sobib sportimisel, ujumisel ja öösiti.

Miks eelistada menstruaalanumat:

  • See on tervislik – menstruaalanumad on valmistatud meditsiinilisest silikoonist, millest ei leki toksilisi aineid ega pudene puuvillakiude;
  • menstruaalanum ei ima endasse kehavedelikke ning ei tekita tupekuivust;
  • toksilise šoki sündroomi risk on madalam kui tampoonide kasutamisel;
  • seda saab kasutada ööpäevaringselt;
  • see on keskkonnasõbralik;
  • see on rahakoti sõbralik.

Kuidas kasutada menstruaalanumat:

Menstruaalanuma kasutamist soovitatakse alustada menstruaaltsükli teises pooles, kui voolus on juba väiksem ning esimestel kordadel tasuks kasutada ka hügieenisidet kui peaks valesti paigaldamise tagajärjel lekkimisi tekkima. Selleks, et menstruaalanum ei lekiks, peab see liibuma tihedalt vastu tupeseinasid ning tekitama vaakumi. Menstruaalanum tuleb esmalt kokku voltida ning sisestada tuppe. Kui anum on piisavalt sügaval ja see lahti lasta, siis avaneb anum ise. Pärast avanemist, tasub anumat keerata, et see oleks kindlalt paigas ja ei laseks lekkida. Menstruaalanuma eemaldamiseks tuleks seda taaskord sõrmedega väheke kokku vajutada, et vaakum annaks järele ning siis keerates välja võtta.

Kui Natu menstruaalanum on korrektselt paigutatud, siis ei tunne sa seda oma kehas. Sa võid muretult teha sporti, käia ujumas ja kasutada seda öösiti.

Loe menstruaalanumate kasulikkusest, kasutamisjuhendist ja hooldamisest lähemalt meie BLOGIST.

 

KOOSTIS

Rangelt kontrollitud meditsiinilisest, hüpoallergeenilisest, toidukraadiga silikoonist.

Viimati vaadatud tooted

Kolmekihilise korduvkasutatava näomaski
Kolmekihiline korduvkasutatav näomask
Portwest
1 tk
Kolmekihiline korduvkasutatav näomask

Kolmekihilise korduvkasutatava näomaski eesmärk on püüda kinni võimalikult palju maskikandja süljepiisakesi, mis võivad viirusi ja baktereid teistele edasi kanda. Näomaski eesmärk pole kaitsta kandjat õhus levivate bakterite või viiruseosakeste sissehingamise eest.

5.50 
Telli
Add to Wishlist
Add to Wishlist
Pure Skin Food salv
Pure Papayacare
25g
Pure Skin Food salv

Pure Skin Food salv on 100% naturaalne ja VEGAN. Salv niisutab, pehmendab ning taastab kuiva, lõhenenud ja ärritunud nahka. Parandab naha elastsust. Sobib põletikulisele nahale (ekseem, dermatiit, sügelev, punetav ja pingul nahk).

8.90 
Telli
Add to Wishlist
Add to Wishlist
Hyaluronic Serum 200
Hyaluronic Serum 200
Evolve
30ml
Hyaluronic Serum 200

Hyaluronic Serum 200 normaalsele ja kuivale nahale sisaldab 200 mg hüaluroonhapet pudeli kohta. On tõestatud, et see niisutab nahka ja silub peenikesi kortse.

36.99 
Telli
Add to Wishlist
Add to Wishlist
-25%
Niisutav jumestuskreem Ivory 11
Niisutav jumestuskreem Ivory 11
Couleur Caramel
30ml
Niisutav jumestuskreem Ivory 11

Niisutav jumsetuskreem kõikidele nahatüüpidele. Looduslikest ja orgaanilistest koostisainetest välja töötatud poolvedela tekstuuriga kreem sulandub koheselt nahaga, olles hõlpsasti pealekantav nii sõrmeotste kui ka meigisvammiga.

34.00  25.50 
Telli
Add to Wishlist
Add to Wishlist