Kokos tahke juuksepalsam õunaäädikaga

63 g

8.90 

3 makset 2.97€ kuus, ilma lisatasudeta. Modena

Aitan istutada Eesti metsa

Jah! Soovin istutada 1,5€ eest 1 puu, et muuta minu tellimus metsa-positiivseks. Loe lisa

Kokos tahke juuksepalsam õunaäädikaga on 100% looduslik, ilma igasuguste sünteetiliste ainete, sulfaatide ja parabeenideta. Palsam silub juukseid, võtab ära kahususe ning hõlbustab kammimist. Koostises leiduv sheavõi ja sinepiõli toidavad ning niisutavad juukseid. Õunaäädikas ja D-Pantenol ehk Provitamin B5 lisavad juustele läiget ning siidisust. Sidrunhein annab palsamile meeldiva värske lõhna. Sobib ka veganitele.

Kasutamine: niisuta palsamitükk esmalt veega, seejärel hõõru juustele. Hoia paar minutit juustes ning loputa kergelt juustest välja. Palsamit jagub ca 50 kasutuskorraks

Lisakasutus: palsamit saab kasutada ka raseerimisel naha niisutamiseks ja pehmendamiseks

Kokos on 100% looduslik ja kvaliteetne Eesti looduskosmeetika. Kokos väärtustab loodushoidu ja lähtub oma tooteid valmistades keskkonna säästvast printsiibist. Nende eesmärk on endast maha jätta võimalikult väike ökoloogiline jalajälg.

 

KOOSTIS

Cetearyl Alcohol, Lecitin, Sodium cetearyl sulfate (taimsed emulgaatorid), tapioka tärklis/ö, kookosõli/ö, sheavõi/ö, õunaäädikas/öe, sinepiõli/öe, D-panthenol, punavetikas/öe, sidrunheina eeterlik õli/ö
*citral. limonene, linalool – sisalduvad eeterlikus õlis

ö – ökoloogiliselt puhas tooraine
e – Eesti päritolu (õunaäädikas, sinepiõli, punavetikas)

Viimati vaadatud tooted

Couleur Caramel kulmupliiats
Couleur Caramel kulmupliiats Dark Brown nr 130
Couleur Caramel
1,07 g
Couleur Caramel kulmupliiats Dark Brown nr 130

Naturaalne kulmupliiats võimaldab kerge vaevaga toonida kulmukaart, kulmuharjaga saab anda kauni loomuliku kuju. Tulemus jääb loomulik, siidine ning kauapüsiv.

16.50 
Telli
Add to Wishlist
Add to Wishlist
Näoõli normaalsele ja kombineeritud nahale
Jovely näoõli normaalsele ja kombineeritud nahale
Jovely
30ml
Jovely näoõli normaalsele ja kombineeritud nahale

100% naturaalne näoõli on välja töötatud spetsiaalselt normaalse ja kombineeritud naha hooldamiseks.

9.60 
Telli
Add to Wishlist
Add to Wishlist
Kooriv näopesuvahend
Heath kooriv näopesuvahend meestele
Heath
150 ml
Heath kooriv näopesuvahend meestele

Kooriv näopesuvahend meestele igapäevaseks kasutamiseks. Laava ja aktiivsöe biolagunevad osakesed eemaldavad õrnalt surnud naharakud. Vitamiini- ja mineraalirikas Brasiilia papaia ekstrakt puhastab ja muudab naha klaariks.

15.00 
Telli
Add to Wishlist
Add to Wishlist
Raseerimiskreem
Heath raseerimiskreem meestele
Heath
150 ml
Heath raseerimiskreem meestele

Raseerimiskreem on unikaalne segu 9-st pehmest ja kõvast seebist, mis tagavad ülima raseerimise kogemuse. Tasmaania pipar koos teepuuõliga aitavad rahustada nahka.

15.00 
Telli
Add to Wishlist
Add to Wishlist