Otsas

Biork kristalldeodorandi täitepulk

120 g

9.00 

3 makset 3.00€ kuus, ilma lisatasudeta. Modena

Laost otsas

Biork kristalldeodorant sobib igale nahatüübile- ka tundlikule. See looduslik deodorant on antibakteriaalne ning 100% ohutu ja vegan. Biork kristalldeodorant on parfüümivaba, alumiiniumivaba ning vegan ja julmusevaba (ehk seda ei ole testitud loomadel).

Potassium alum (alumiiniumkaaliumsulfaat) on täielikult looduslik kaaliumi mineraalsool, mis esineb kristalldeodorantides. Seda on deodorandina kasutatud juba aastatuhandeid ning eriti populaarne on see Aasias. Potassium alumil on piisavalt suured molekulid, mis ei pääse läbi naha kaitsekihi. Seetõttu moodustub nahale kaitsev kiht, mis pidurdab bakterite kasvu ja hoiab ära ebameeldiva lõhna tekkimise.

Higistamine on inimkeha loomulik ja vajalik protsess! Higistamine aitab reguleerida kehatemperatuuri ning eraldada organismi kogunenud mürke. Ebameeldiv lõhn tekib higistavatesse kohtadesse, kui seal hakkavad paljunema bakterid. Kristalldeodorant hoiabki ära nende ebameeldivate bakterite paljunemise. See deodorant ei ummista ega sulge naha poore ning keha saab vajalikus koguses hingata ja higistada.

Biork kristalldeodorandi pakend on täielikult plastivaba- valmistatud korgist, mis on kiiresti taastuv loodusressurss. Üksainus korgipuu suudab õhust püüda 8g kasvuhoonegaase. Lisaks sellele aitavad Portugalis kasvavad korgipuud säilitada sealset bioloogilist mitmekesisust.
Korgipuu koort korjatakse iga üheksa aasta tagant. See on ka ainus puu maakeral, mille koort on võimalik ilma puud ennast kahjustamata eemaldada.

Kuidas kasutada kristalldeodoranti:
Niisuta kristalldeodorandi otsa veega ja libista seejärel üle soovitud nahapinna. Pärast kasutamist kuivata (näiteks rätikuga) deodorant ja sulge pakend.

Kui kristalldeodorandi pulk saab otsa, siis saab eraldi osta ka uue täite või korgist ümbrist millegi muu pakendina kasutada.

Viimati vaadatud tooted

Roosi seep
Dr. Bronner’s roosi seep
Dr. Bronner's
140g
Dr. Bronner’s roosi seep

Sobib käte, näo ja keha pesemiseks, aga ka raseerimisseebiks ja meigipintslite-svammide puhastajaks.

6.50 
Telli
Add to Wishlist
Add to Wishlist
Lõhnakivi Spiraal
Lõhnakivi Spiraal
Signe Seebid
1 tk
Lõhnakivi Spiraal

Lõhnakivi on loodud ruumide, kappide ja käekoti lõhnastamiseks ning on alternatiiv lõhnaküünaldele, lõhnapärlitele ning erinevatele sünteetilistele areosoolidele.

8.00 
Telli
Add to Wishlist
Add to Wishlist
weleda astelpaju kätekreem
Weleda astelpaju kätekreem
Weleda
50 ml
Weleda astelpaju kätekreem

Weleda astelpaju kätekreem imendub koheselt ning ei jäta nahka rasvaseks.

11.40 
Telli
Add to Wishlist
Add to Wishlist
weleda kehavõi venitusarmide ennetamiseks
Weleda kehavõi venitusarmide ennetamiseks
Weleda
150 ml
Weleda kehavõi venitusarmide ennetamiseks

Weleda kehavõi venitusarmide ennetamiseks sisaldab 100% looduslikke koostisosi ning kaitseb nahka venitusarmide tekkimise eest kui seda kasutada korrapäraselt kõhu, rinna, reite ja tuharate massaažiks.

22.00 
Telli
Add to Wishlist
Add to Wishlist