Skinny Tan asutajateks on kaks naist Kate ja Louise, kes aastate jooksul otsisid ja proovisid erinevaid isepruunistavaid tooteid, et leida just see õige, mis tagab tervisliku, loomuliku ja ebameeldiva lõhna vaba päevituse. Kuna otsingud osutusid lootusetuks, otsustati hakata ise tegema isepruunistavaid tooteid, mis vastaksid nende kõrgetele ootustele. Valmis sai Skinny Tan tootesari, mis sobib ka esmakordselt isepruunistavate toodete kasutajatele, tulemus on alati triibuvaba ja loomulik. Ei mingit oranži tooni.
“Skinny” ehk skin kind (nahasõbralikud) tooted on vabad parabeenidest ja sulfaatidest, neid ei ole testitud loomade peal ning sobivad kasutamiseks veganitele.
Kookosveega isepruunistav sprei
Skinny Tan kookosveega isepruunistav sprei
Skinny Tan
150 ml
Skinny Tan kookosveega isepruunistav sprei

Kookosveega isepruunistav sprei jätab nahale sekunditega kauni jume, mis püsib nädalaid. Isepruunistavat spreid on imelihtne kasutada ning seda pole vaja maha loputada. Tulemuseks on ülimalt loomulik ja triibuvaba päevitus ning sa ei pea muretsema oranži tooni pärast.

36.00 
Telli
Add to Wishlist
Add to Wishlist
Isepruunistavad tilgad näole
Skinny Tan isepruunistavad tilgad näole
Skinny Tan
30 ml
Skinny Tan isepruunistavad tilgad näole

Isepruunistavad tilgad näole aitavad saavutada loomuliku ja päevitunud jume. Sisaldavad aloe verat ja guaraanat, mis niisutavad nahka ning muudavad selle siidiselt pehmeks. Vegan.

25.00 
Telli
Add to Wishlist
Add to Wishlist