Biork on tõeliselt öko deodorant ning 100% taaskasutatavas ja biolagunevas korgist mahutis. Ei sisalda alumiiniumklorohüdraati, alkoholi, parfüüme, parabeene, säilitusaineid ja värvaineid.
Potassium alum (alumiiniumkaaliumsulfaat) on täielikult looduslik kaaliumi mineraalsool, mis esineb kristalldeodorantides. Seda on deodorandina kasutatud juba aastatuhandeid ning eriti populaarne on see Aasias. Potassium alumil on piisavalt suured molekulid, mis ei pääse läbi naha kaitsekihi. Seetõttu moodustub nahale kaitsev kiht, mis pidurdab bakterite kasvu ja hoiab ära ebameeldiva lõhna tekkimise.
Biork kristalldeodorandi pakend on täielikult plastivaba- valmistatud korgist, mis on kiiresti taastuv loodusressurss. Üksainus korgipuu suudab õhust püüda 8g kasvuhoonegaase. Lisaks sellele aitavad Portugalis kasvavad korgipuud säilitada sealset bioloogilist mitmekesisust.
Korgipuu koort korjatakse iga üheksa aasta tagant. See on ka ainus puu maakeral, mille koort on võimalik ilma puud ennast kahjustamata eemaldada.
Otsas
biork kristalldeodorant
Biork kristalldeodorant
Biork
120g
Biork kristalldeodorant

Looduslik ja lõhnatu, 100% plasti- ja alumiiniumivaba alternatiiv tavalisele kemikaale sisaldavale deodorandile. Sobib ka tundlikule nahale.

14.50 
Telli
Add to Wishlist
Add to Wishlist
Otsas
biork kristalldeodorandi täide
Biork kristalldeodorandi täitepulk
Biork
120 g
Biork kristalldeodorandi täitepulk

Looduslik ja lõhnatu, 100% plasti- ja alumiiniumivaba alternatiiv tavapärasele kemikaale sisaldavale deodorandile. 120g täitepulk.

9.00 
Telli
Add to Wishlist
Add to Wishlist