Pesuvahendid beebiriietele on loodud just laste õrna nahka silmas pidades ning seetõttu

Anthyllis on Itaalia orgaanilise kosmeetika tootja, mis pakub keemiavabasid ja ohutuid beebiriiete ja -tarvikute puhastusvahendeid. Kõik Anthyllis tooted on dermatoloogiliselt testitud ega sisalda parabeene, silikoone, alkoholi, leeliselist seepi, sünteetilisi värv- ja säilitusaineid.

 

Pesuvahendid beebiriietele on loodud just laste õrna nahka silmas pidades ning seetõttu ei sisalda ohtlikke fosfaate ega alküüle. Puhastavad ained ja lõhna andvad eeterlikud õlid pärinevad mahepõllumajandusest. Plekieemalduspulber beebiriietele vabastab aktiivhapnikku, mis aitab eemaldada plekke nii valgelt kui ka värviliselt pesult.n Itaalia orgaanilise kosmeetika tootja, mis pakub keemiavabasid ja ohutuid beebiriiete ja -tarvikute puhastusvahendeid. Kõik Anthyllis tooted on dermatoloogiliselt testitud ega sisalda parabeene, silikoone, alkoholi, leeliselist seepi, sünteetilisi värv- ja säilitusaineid. Pesuvahendid beebiriietele on loodud just laste õrna nahka silmas pidades ning seetõttu ei sisalda ohtlikke fosfaate ega alküüle.

Pesugeel beebiriietele
Pesugeel beebiriietele
Anthyllis
1L
Pesugeel beebiriietele

Pesugeel on loodud just laste õrna nahka silmas pidades ning seetõttu ei sisalda ohtlikke fosfaate ega alküüle. Toode on dermatoloogiliselt testitud õrnal nahal.

9.20 
Lisa soovinimekirja
Telli
Plekieemalduspulber beebiriietele
Plekieemalduspulber beebiriietele
Anthyllis
500g
Plekieemalduspulber beebiriietele

Plekieemalduspulber vabastab aktiivhapnikku, mis aitab eemaldada plekke nii valgelt kui ka värviliselt pesult. 

8.70 
Lisa soovinimekirja
Telli